Dobitniki priznanj in nagrad

IMG 0575

V letu 2018:

Zlati grb:  g.Drago Ruhitel
Srebrni grb: Družina Urbanič
Bronasti grb:  ga.Verica Golob,
Folklorna skupina Kulturnega društva Sveta Ana,
g.Karl Škrlec 
Plaketa:  dr.Terezija Zorko,
Ljudske pevke Turističnega društva Sveta Ana 

 E3A0250

V letu 2017:

Srebrni grb:  Čebelarsko društvo Sveta Ana 
Bronasti grb:  Gostilna Eder - Kramberger 
Plaketa:  Gabrijel Jauk,
Kmetija Senekovič in
Izletniška kmetija Bauman 

 E3A0383

 V letu 2016:

Zlati grb:  Kulturno društvo Sveta Ana 
Srebrni grb:  Boris Mlakar in
Turisitčno društvo Sveta Ana 
Bronasti grb:  Jožica Ketiš in
Elizabeta Ajtnik 
Plaketa:  Twirling klub Aninih mažoretk,
Simona Satler in
Društvo upokojencev Sveta Ana 

L4504-42

V letu 2015:

Srebrni grb:  Anton Letnik 
Bronasti grb:  Milivoj Vučetić 
Plaketa:  Janez Zemljič,
Marinka Nikl Trojner,
Dušan Mihelič 

 


L4301-52-TR

V letu 2014:

Zlati grb: Lovska družina Sveta Ana
Srebrni grb: Feliks Berič,
Vokalni kvintet Završki fantje
Bronasti grb:
Natalija Šijanec,
Jože Križan
Plaketa: Ida Senekovič

 
 
   
 

 

priznanja2013 

V letu 2013:

Srebrni grb:  Ruhitel Franc 
Bronasti grb:  Vida Šavli 
Plaketa:
Dušan Kokol,
Danica Kolarič 

priznanja-2012-1 

V letu 2012:

Srebrni grb: Društvo kmečkih žena in deklet Sveta Ana
Bronasti grb: Bernarda Potočnik
Plaketa: Društvo konjenikov Srebrni jezdec,
Danijel Ferlinc,
Feliks Berič

priznanja-2010-1 

V letu 2010:

Zlati grb: Viktor Trbovšek
Srebrni grb: Nataša Dregarič
Bronasti grb: Angela Kirbiš
Plaketa: Cerkveno prosvetni pevski zbor KD Sveta Ana

zlati-grb-joze-horvat-2009-1

srebrni-grb-srecko-bauman-2009-1 

V letu 2009:

Zlati grb: Jožef Horvat
Srebrni grb: Srečko Bauman
Bronasti grb: Jože Srčič

priznanja-2008-1 

V letu 2008:

Častni občan: dr. Jožef Smej
Zlati grb: Bogomir Ruhitel
Srebrni grb: PGD Sveta Ana
Bronasti grb: Adolf Ferk
Plaketa: Folklorna skupina KUD Sveta Ana

 


 
DOBITNIKI NAGRAD ZA DOSEŽENE NADPOVPREČNE UČNE IN ŠPORTNE REZULTATE

 

IMG 0328

V letu 2018:

Dijaki:  Tamara Lovrenčič (I. gimnazija Maribor),
Urška Kastelic (Biotehniška šola Maribor),
Ben Šnajder (Tehniški šolski center Maribor),
Domen Šnajder (Tehniški šolski center Maribor) 
Študenti:   Žan Rola (Ekonomsko-poslovna fakulteta Maribor),
Tamara Ketiš (Pedagoška fakulteta Maribor),
Mihaela Roškarič (Fakulteta za kmetijsktvo in
                          biosistemske vede Maribor),
Urban Rajter (Fakulteta za naravoslovje in
                     matematiko Maribor) 
Magisterij:   Milan Ketiš (Akademija za likovno umetnost in
                 oblikovanje Ljubljana),
Katja Breznik (Fakulteta za naravoslovje in
                      matematiko Maribor),

  E3A0132 

V letu 2017:

Dijaki:  Tamara Lovrenčič (I. gimnazija Maribor), 
Sabina Majerič (I. gimnazija Maribor) 
Študenti:  Žan Rola(Ekonomsko-poslovna fakulteta Maribor)
Magisterij:  Natalija Grah (Fakulteta za kemijo in
                     kemijsko tehnologijo Maribor)

     


  E3A0262

V letu 2016:

Dijaki:  Tamara Lovrenčič (I. gimnazija Maribor), 
Sabina Majerič (I. gimnazija Maribor) 
Zlata
maturantka:
Mihaela Roškarič (Biotehniška šola Maribor) 
Študenti:  Vesna Ferenc (Filozofska fakulteta univerze v LJ), 
Barbara Kolman (Filozofska fakulteta univerze v MB) 
Magisterij:  Vladka Jauk (Ekonomsko poslovna fakulteta MB),
Mojca Potočnik (Fakulteta za naravoslovje in matematiko),  
Aleksandra Šnajder – Fakulteta za logistiko

 


L4504-33D18R 

V letu 2015:

Dijaki:  Doroteja Družovec (Srednja gradbena šola MB),
Mihaela Roškarič (Srednja biotehniška šola MB),
Natalija Horvat (III.gimnazija MB),
Žan Rola (Srednja šola za gostinstvo in turizem MB),
Sabina  Majerič (I.gimnazija MB),
Anja Zelenik (Srednja biotehniška šola MB) 
Študenti:  Miha Vrbnjak (Pedagoška fakulteta MB),
Maja Župec (Filozofska fakulteta MB),
Špela Berič (Pedagoška fakulteta MB),
Tamara Ketiš (Pedagoška fakulteta MB),
Mateja Hazl (FERI MB),
Katja Breznik (Fakulteta za naravoslovje in matematiko MB),
Nina Harl (Filozofska fakulteta MB)

L4301-38 

V letu 2014:

Mateja Hazl, Kocijan Tilen, Žan Rola, Bolšec Valentina, Miha Vrbnjak,
Milan Ketiš, Katja Breznik, Rajter Urban, Roškarič Mihaela, Nina Harl 

ucenci2013

V letu 2013:

Damjana Rehar, Maja Župec, Mateja Hazl, Natalija Horvat, Vesna Ferenc,
Nuša Kacijan, Vladka Jauk, Nina Harl, Žan Rola, Urban Rajter,
Mojca Potočnik, Katja Breznik, Mihaela Roškarič, Tamara Ketiš,
Milan Ketiš, Doroteja Ketiš


2012-1 

V letu 2012 :

Miha Vrbnjak, Urban Rajter, Simon Horvat, Davorin Duh, Aleš Rola,
Žan Rola, Anja Špindler, Valerija Zemljič, Mateja Hazl, Tjaša Lea Simonič,
Katja Breznik, Aleksandra Šnajder (šport) 

2011-1

V letu 2011:

Miha Vrbnjak, Vesna Ferenc, Urška Kocbek, Doroteja Ketiš, Milan Ketiš,
Mojca Potočnik, Brigita Vrabec, Davorin Duh, Valerija Žemljič, Vladka Jauk,
Damjana Rehar, Jasmina Rehar, Andrej Polič, Katja Breznik, Mateja Hazl,
Tjaša Lea Simonič, Nina Pomberg, Barbara Mlasko


2010-1

V letu 2010: 

Katja Breznik, Brigita Vrabec, Maja Župec, Vladka Jauk, Milan Ketiš,
Davorin Duh, Mateja Hazl, Barbara Mlasko, Urška Kocbek, Jasmina Rehar,
Aleksandra Šnajder, Valerija Zemljič, Mojca Potočnik, Mihaela Zemljič,
Tjaša Lea Simonič, Žiga Derbiš (šport), Klementina Ploč(šport).       


sportnika-2010 Naj športnika 2010:                
                              
Žiga Derbiš (šport), Klementina Ploč(šport).
 

2009-1 V letu 2009:                       
 
Damjana Rehar, Tjaša Lea Simonič, Vladka Jauk, Katja Breznik, Maja Kogoj,
Milan Ketiš, Katja Rožman,Tanja Tašner, Jasmina Rehar, Manuela Fekonja,
Mihaela Zemljič , Urška Kocbek, Sašo Kraner, Matija Kolman (šport)

2008-1

V letu 2008:

Simona Kapl (šport), Tadeja Urbanič, Manuela Fekonja,  Damjana Rehar,
Nina Pomberg, Tanja Tašner, Doroteja Ketiš, Vladka Jauk, Klavdija Slaček


2007-1 V letu: 2007:
     
Simona Kapl (Šport), Janja Perko, Klavdija Slaček, Manuela Fekonja,
Brigita Vrabec, Damjana Rehar, Doroteja Ketiš, Mihaela Zemljič,
Mateja Župec, Vladka Jauk, Doroteja Šlebinger 



   

Spletna stran Občine Sveta Ana uporablja piškotke zaradi boljšega delovanja in zagotavljanja storitev spletne strani. Več o piškotkih